Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]CS GO x2 Kałach x2


Michios

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[b] Nazwa rzeczy:[/b]Cs go Kałach 1
[b]Metoda kontaktu:[/b]PW
[b]Opis rzeczy:[/b]Konto cs go
[b]Oczekiwana/oferowana cena:[/b]30 zł
[b]Zdjęcia/inne informacje:[/b]Konto nigdy nie banowane

 

bu6y9z.jpg

nq4rg1.jpg

4a3crr.jpg

 

 

 

 

 

ZOSTAŁO TYLKO TO

 

 

sygna.png

Opublikowano

Mogę zamienić za konto na PL lub Ravi s2. 

 

Możliwa płatność SMS ( 2 x drozej), Przelewem bądz Paysefem

 

Możliwa wymiana na konto LOL

 

Dostaje pieniądze ,wysyłam dane do konta.

 

Mogę rownież wymienić sie za jakiś wzmacniacz lub kolumny jeśli ktoś jest okolic Szczecina

 

 

sygna.png

Opublikowano

Proponuje

Konto Steam z:

Sniper elitę v2

Euro Truck Simulator

Dirt 3 (zwykle i complete edition!)

Left4Dead 2

GEARCRACK Arena

Darksiders

Metro 2033

Just Cause 2

Arma II

Oraz l.a noire :)!

 

Wyjdzie pan jak najbardziej na + w podanych grach nie ma VACa (jest w csgo ale konto nie było moje tylko mego kolegi)

Całą wymiana może być nawet nagrywana :)

76561198180869410.png
Opublikowano

Proponuje

Konto Steam z:

Sniper elitę v2

Euro Truck Simulator

Dirt 3 (zwykle i complete edition!)

Left4Dead 2

GEARCRACK Arena

Darksiders

Metro 2033

Just Cause 2

Arma II

Oraz l.a noire :)!

 

Wyjdzie pan jak najbardziej na + w podanych grach nie ma VACa (jest w csgo ale konto nie było moje tylko mego kolegi)

Całą wymiana może być nawet nagrywana :)

Nie , dziękuje i nie Pana bo od 2 miesięcy dopiero mam ten przydomek :D

 

 

Proszę o pw

Poszło all info

 

 

bjam4w.jpg

 

Skiny które doszły , wartość konta podnoszę o 10 zł

 

 

sygna.png

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...